Davutoğlu: Millet İttifakı Olarak Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Hep Birlikte Kazanacağız, Bu Zaferin Kaybedeni Olmayacak

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Millet İttifakı olarak Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı, uğurlu olsun. Hep birlikte kazanacağız, bu zaferin kaybedeni olmayacak” dedi.

Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partinin genel başkanları, dün Saadet Partisi Genel Merkezi’nde yaptıkları toplantının ardından ittifakın Cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Toplantıya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ittifakın Cumhurbaşkanı adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu duyurdu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, gecenin ilerleyen saatlerinde sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Millet İttifakı olarak Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı, uğurlu olsun. Hep birlikte kazanacağız, bu zaferin kaybedeni olmayacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir