Hızlı ve Öfkeli 10’un Ücretsiz Oyunu Yayınlandı

Sinema tutkunlarının bir süredir önde gelen gündem konularından bir tanesi, Hızlı ve Öfkeli serisinin yaklaşmakta olan filmi “Fast X” (Hızlı ve Öfkeli 10). Filmle 19 Mayıs’ta resmen tanışacağız ancak merakla beklenen film ile ilgili yaşanan yeni bir gelişme, bu heyecana şimdiden ortak olabilmenizi mümkün kılıyor. Ancak çok farklı bir yöntemle.

Film ekibi, “Fast X: Let’s Race” olarak isimlendirilen ve tamamen ücretsiz bir oyun yayınlandı. Bu oyun, standart bir yarış oyunundan epey farklı. 8-bit mimariye sahip olan oyunu isterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz de telefonunuzdan oynayabiliyorsunuz.

Fast X: Let’s Race işte böyle görünüyor

Fast X: Let’s Race, grafikleri ve oynanışı açısından basit bir yapım olsa da Hızlı ve Öfkeli tutkunlarının ilgisini çekecek türden. Çünkü oyundaki bölümler serideki filmlerle ilişkili. Bölümler başlamadan önce filmlerden kesitler gördüğümüz oyundaki amacımız ise sunulan parkuru belirtilen süre içerisinde tamamlamak. Her bölümde kendine has bazı zorluklar bulunuyor. Ayrıca bazı bölümlerde otomobil, bazılarında ise motosiklet kullanıyorsunuz.

Eğer siz de Fast X: Let’s Race olarak isimlendirilen 8-bit oyunu hemen oynamak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Hızlı ve Öfkeli 10 ile ilgili tüm detaylı bilgiler ve fragmanlar için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir