Burcu Esmersoy, Nazım Akmandil İle Evlenmek İçin Geri Sayıma Başladı: Gelin Spası Gündem Oldu!

Burcu Esmersoy, aşk yaşadığı Nazım Akmandil ile 1 Eylül tarihinde Portofino’da dünyaevine girecek. Güzel oyuncuyu şimdiden evlilik heyecanı sardı. Düğünün yapılacağı otele önceden gidip hazırlıkları bizzat takip eden Burcu Esmersoy, arkadaşlarıyla ‘gelin spası’ yaptı… Detaylar?

İş insanı Nazım Akmandil ile bir süredir aşk yaşayan Burcu Esmersoy, 1 Eylül’de İtalya’nın aşk limanı “Portofino”da nikah masasına oturacak.

Burcu Esmersoy, sevgilisi Nazım Akmandil ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

‘Bir sabah 8.15 uçağıyla Berlin’e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B’ye oturduk biz. Boş uçakta yan yana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir insanım, ne kadar hoş bir çocuk onun yanında uyumayayım şimdi horlarım ben diye, başka yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez anlatıyorum.’

Ayrıca çift, düğün için kesenin ağzını da açtı. İtalya Portofino’da 3 gün sürecek ilk düğünleri için çift, davetlilerin hem uçak hem de konaklama masraflarını karşılayacak.

Yukarıda “ilk düğün” için demiştik. Çünkü çift, 3 düğün yapmayı planlıyor. Burcu Esmersoy, düğün detaylarıyla ilgili daha önce şöyle bir açıklama yapmıştı:

“Özgür kaç tane gelinlik yaparsa giyeceğim. Şu ana kadar giydiğim gelinliklerde hata yapmadım. Bundan sonra da yapmam herhalde. Tabii işin şakası bu. Çok yakın arkadaşlarımızla yurtdışında düğünümüz var. Bir de İstanbul’da bir düğün yapacağız. 7-8 Eylül gibi planlıyoruz. İtalya’daki düğün 1-3 Eylül gibi olacak. Bodrum’da da bir düğün, kutlama gibi bir şey yapacağız.”

Ünlü oyuncu Esmersoy, düğün öncesi yakın arkadaşlarıyla spaya gitti. O anları sosyal medyasında paylaşan Burcu Esmersoy “Gelin Spası” notunu düştü. ?

?

Bu sabah spor yaparken paylaşım yapan Burcu Esmersoy, bu sefer de “Gelin sporu” notunu düşerek esprili paylaşım yaptı. Esmersoy’un heyecanlı olduğu yaptığı paylaşımlarla oldukça net anlaşılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir