Eski Eşi Çok Kızacak! Cem Özer’den Yıllar Sonra Gelen Evlilik İtirafı!

Oyuncu Cem Özer, katıldığı Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programında eski eşi Esin Maraşlıoğlu’yla ilgili yıllar sonra itiraflarda bulundu. Evliliğinin bir hata olduğunu belirten Özer’in sözleri eski eşini kızdıracak cinsten.

Kaynak: https://www.haberler.com/magazin/cem-…

Daha önce 5 evlilik yapan oyuncu Cem Özer, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına katıldı.

Özer, programda 1994 yılında evlendiği Esin Maraşlıoğlu’yla ilgili yıllar sonra eski eşini kızdıracak itiraflarda bulundu.

1999 yılına kadar modacı ve manken Esin Maraşlıoğlu ile evli kalan Cem Özer, “”Esin’le olan evliliğim hataydı, yapmamam gerekiyordu. Hem onu hem de kendimi zorladım. Ünlü olmadığım dönemde tanışmıştık sonra 4 sene sonra ben kariyerimde pik yapınca yeniden karşılaştık. Ben galiba hırs yaptım.” dedi.

“İkimiz de o zaman çok ünlüydük. Hafif bir şımarıklığa kapıldım ve hayalini kurduğum evliliği yapmak istiyordum. Esin’le bir hayal kurmuştum ama çok zorladım. Öyle biri hayatımda olsa da olurdu olmasa da. Bir süre hayatımda oldu.” ifadelerini kullandı.

Onun moda sektöründe ilerlemesinde benim fikirlerim var. Benden sonra mağazalarını kapattı. Ben bir şeyleri başkalarına yaptırıyorum, onlar da kendileri yaptığını zannediyor. Oradaki motivasyon benim aslında. O ruhu vermek önemli” sözlerini ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir